Novinky

Jarmark sociálních služeb v Rožnově pod Radhoštěm a Veletrh sociálních služeb ve Valašském Meziříčí

V letošním roce jsme se již tradičně účastnili Jarmarku sociálních služeb v Rožnově pod Radhoštěm dne 7. září 2021 a Veletrhu sociálních služeb ve Valašském Meziříčí konaném hned na druhý den, tedy 8. září 2021. Nyní krátce o obou akcích.


Jarmark sociálních služeb v Rožnově pod Radhoštěm

Každoročně býváme přizváni na Jarmark sociálních služeb v Rožnově pod Radhoštěm konaném na náměstí s tradičním doprovodným programem. Letos se za naši organizaci jednalo o dámskou jízdu ve složení vedoucí kontaktního centra Mgr. Ivety Olšákové a její kolegyně MgA. Vendy Patkóšové, které představily naši službu a byly připraveny zodpovědět všechny případné otázky.


Veletrh sociálních služeb Valašské Meziříčí

Den na to jsme byli pozváni na Veletrh sociálních služeb ve Valašském Meziříčí konaný poněkud netradičně na jiném místě než na náměstí, a to na nádvoří Zámku Žerotínů, jelikož náměstí je aktuálně ve fázi přestavby. Jak již bývá zvykem, tak ani tento rok nebyl výjimkou a naši kolegové Irena Videcká a Bc. Jan Pazdera mimo představení našich služeb a zodpovězení všech dotazů návštěvníkům ohledně našeho fungování, zajišťovali čaj i kávu.

Děkujeme organizátorům obou akcí a vedení měst Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm  za podporu a možnost představení našich služeb. Těšíme se na příští ročník.