PORADNA PRO ZÁVISLOSTI Vsetín

Poradna nabízí komplexní ambulantní péči pro osoby starší 11 let. Pomůžeme Vám v obtížné životní situaci související s užíváním návykových látek (včetně alkoholu a léků), s hraním hazardních her, sázením či jiným závislostním chováním, např. trávení velkého množství času u her na počítači/telefonu. V poradně pro závislosti najdete odbornou sociální pomoc a podporu psychoterapeutickou.

KOMU JE SLUŽBA URČENA

Aktivním uživatelům

kteří jsou alespoň částečně motivováni ke změně, usilují o abstinenci nebo kontrolované užívání a potřebují podporu a sdílení.

Abstinujícím uživatelům

kteří chtějí využít možnost ambulantních konzultací i těm, kteří už mají nějakou léčbu za sebou a rádi by udrželi abstinenci i po návratu domů.

Členům rodiny a blízkým

kteří mají ve svém okolí někoho, kdo zápolí se závislostí a kteří potřebují radu, podporu.

Otevírací doba

Úterý
14:00 - 17:00
Úterý
14-17
Středa
9-12 a 14:00 - 17:00
Středa
9-12 a 14:00 - 17:00

jak se objednat

Pro objednání do Poradny kontaktujte telefonicky či sms kteréhokoli pracovníka poradny. Pro případné dotazy můžete také použít kontaktní formulář, který najdete na této stránce níže.

Mgr. Jakub Olšák

sociální pracovník 

+ 420 724 373 344
MgA. Karolina Pincosy

terapeutka

+ 420 724 370 244
Mgr. Iveta Olšáková

terapeutka

+ 420 702 149 189

Co nabízíme

Přijít můžete jako jednotlivci, pár nebo i více členů rodiny. Záleží na vašich potřebách a vzájemné domluvě.

Poradna pro závislosti Agarta ve Vsetíně se nachází v Hotelu Vsacan na ul. Žerotínova 1114, ve 2. patře, dveře č. 203

S kým můžete spolupracovat

Mgr. Jakub Olšák

Jakub je původní profesí sociální pracovník.16 let se věnuje přímé práci s lidmi a vedení sociální služby. Absolvoval 840 hodin výcviku v gestalt psychoterapii a řadu dalších kurzů (motivační rozhovory, krizová intervence, práce s rodinným systémem, dětský průvodce světem rozvodu, atd.)

MgA. Karolina Pincosy

Karolina je původní profesí pedagožka divadla ve výchově, díky které má pestré zkušenosti z prací s dětmi i dospělými. Absolvovala čtyřletý psychoterapeutický výcvik START-T1, řadu kurzů a komunit v Modelu růstu, věnuje se mediaci a nenásilné komunikaci.

Mgr. Iveta Olšáková

Iveta se věnuje individuální a párové terapii. Absolvovala psychoterapeutický výcvik v Transformační systemické terapii podle V. Satirové, výcviky v mediaci, krizové intervenci, v terapii hrou a řadu dalších kurzů.

OZVĚTE SE JEŠTĚ DNES!